Editie a XXXV-a a Simfoniei Lalelelor, 27-29 aprilie 2012

Simfonia Lalelelor, expozitie care a avut loc pentru prima data in 1978, reprezinta un eveniment de referinta pentru orasul Pitesti. Cea de-a 35-a editie a "Simfoniei Lalelelor" a inceput vineri , 27 aprilie, cu "Parada Florilor", in prezenta a mii de localnici si de turisti. Peste o suta de mii de lalele au fost plantate in oras si a fost organizata o expozitie de produse din domeniul floricol si agricol.

Si pentru ca marca GLIA inseamna traditie si performanta, echipa noastra a fost prezenta in mijlocul evenimentelor, aducand in intampinarea vizitatorilor produse renumite: folia pentru agricultura GLIA, ghivece si alveole, sisteme si accesorii pentru irigatii, turba si pamant de flori, ingrasaminte organice si chimice, plase de umbrire si gard, seminte si ingrasaminte pentru gazon, vermorele, butasi plante, o gama variata de flori in ghivece, sfoara si saci.

Standul GLIA s-a intins pe o suprafata de 50mp si a oferit, dincolo de produse profesioniste, numeroase reduceri si consultanta specializata din partea echipei noastre.

Va multumim pentru aprecierea aratata si de aceasta data si va asteptam in magazinele GLIA cu preturi speciale si produse de cea mai buna calitate!

Echipa GLIA

Data

Luni, Aprilie 30, 2012

Fii mereu la curent cu ofertele si noutatile GLIA